Psichologė Kristina Piročkinienė

Psichologė Kristina Piročkinienė

Psichologė Vilniuje Kristina PiročkinienėEsu klinikinė psichologė. Dirbu su suaugusiais, taip pat su mamomis ir kūdikiais iki 2 metų. Kasmet tobulinuosi Lietuvoje vykstančiuose profesiniuose mokymuose ir seminaruose, lankausi supervizijose pas profesionalius ir patyrusius kolegas – psichoterapeutus. Domiuosi ir gilinuosi į šuolaikines psichoanalitines asmenybės ir santykių teorijas, tokias kaip objektų ryšių teorija, mentalizacijos (angl. mentalization) teorija ir praktika. Įtaką mano praktiniam darbui ir mąstysenai daro tokie autoriai kaip P. Fonagy, A. Miller, O. Kernberg, J. Bowlby ir kt. Šios krypties psichoterapija pabrėžia ankstyvosios žmogaus patirties įtaką vėliasniam suaugusiojo gyvenimui. Tikiu, kad įsisąmoninus savo praeities patyrimus, galima geriau suprasti savo dabartinių problemų priežastis.

 

Todėl be suaugusiųjų psichologijos taip pat gilinuosi ir domiuosi ankstyvąja kūdikio raida, kokią įtaką jo raidai turi pirmosios patirtys, santykiai su artimiausia aplinka (dažniausiai mama/globėja). Šia tema esu atlikusi tyrimą savo magistriniam darbui. Tyrime analizavau mamos ir kūdikio žaidimo situacijas. Rašydama magistrinį darbą įgijau šia tema tiek praktinės, tiek teorinės patirties, todėl toliau plėtoju šią praktiką mano darbe (seminarai, konsultacijos mamai kartu su kūdikiu).

 

Tikiu, kad darbe svarbiausia yra santykis su klientu, o ne taikomi metodai. Santykis be išankstinių nusistatymų, pagrįstas tarpusavio pasitikėjimu ir pagarba. Tik tokiu atveju, kai nuoširdžiai ir natūraliai priimama visa, ką sako klientas, šis gali pasijusti saugus, suprantamas ir vertinamas. Toks užsimezgęs ryšys padeda žmogui geriau pažinti save ir tokius savo asmenybės aspektus, kurių anksčiau jis nesuvokė ar neigė. Aš stengiuosi būti kliento “veidrodis”, atpindintis jo jausmus, norus, lūkesčius, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių buvo neigiami arba slėpiami nuo savęs.

Išsilavinimas ir profesinė patirtis:

Išsilavinimas:

Nuo 2017 m. podiplominių psichoanalitinės psichoterapijos mokymo programų studentė

2011 – 2013 m. klinikinės psichologijos magistras

2006 – 2010 m. psichologijos bakalauras

Darbo patirtis:

Nuo 2016 m. VšĮ Pagalbos ir informacijos šeimai tarnyba, projekto vykdytoja

Nuo 2016 m. VšĮ Vilniaus rajono centrinė poliklinika, medicinos psichologė

Nuo 2016 m. privati psichologo praktika

2014 – 2016 m. “Žemynos klinika”, klinikinė psicholgė

2013 – 2014 m. VšĮ “Žemynos klinika”, psichologė savanorė, praktikantė

2012 – 2013 m. Valakupių reabilitacijos centras, psichologė savanorė, praktikantė

 

Kontaktai

Jei turite klausimų, arba norite susitarti dėl konsultacijos, prašome kreiptis:

  • Psichologą Vilniuje galite rasti:

    Krivūlės g. 1c - 28, Vilnius (Užupis)

  •   kristina@pirockiniene.lt
  •   +370 662 21550

  • Klauskite
    e-sprendimas Advelita.lt