Psichologiniai seminarai Vilniuje - Psichologė Kristina Piročkinienė

Psichologiniai Seminarai

Seminaras “Mama – kūdikio jausmų veidrodis”

Apie ką šis seminaras: tyrimai atskleidė, kad motinos arba kito artimo globėjo gebėjimai pastebėti kūdikio jausmus, norus bei ketinimus, ir juos kūdikiui parodyti veido išraiška arba pasakyti žodžiais siejasi su pozityvesne kūdikio emocine, socialine, pažintine raida. Toks bendravimo būdas išmokina palaikyti artimą emocinį ryšį su kitu žmogumi, kai vaikas auga ir, kai jau tampa suaugusiuoju.

Seminaro turinys: supažindinama trumpai su teorine medžiaga ir duodamos praktinės užduotys (tarp jų, motinos ir kūdikio nufilmuoto tarpusavio žaidimo video analizė).

Kam skirtas šis seminaras: būsimiems ar esamiems tėvams/globėjams, bei visiems, besidomintiems ankstyvąja raida ir naujausiais mokslininkų atradimais.

Trukmė: Trukmė – 3 ak. val. (2 val. 15 min.).

Vieta: Pagal susitarimą Jūsų siūlomose patalpose.

 

Seminaras “Vaikų seksualumas”

Apie ką šis seminaras: Suaugusiesiems vaikai dažnai siejasi su nekaltumu ir tyrumu, todėl susidūrę su vaikų seksualiniu elgesiu (pavyzdžiui, žaidimai „daktarais“, savo lytinių organų tyrinėjimas ir kt.) tėvai ar darželio auklėtojai dažnai pasimeta, išsigąsta ir nebežino, kaip elgtis. Juk dažniausiai seksualumą esame pratę sieti su suaugusiųjų pasauliu. Tačiau žmogus yra seksualus jau nuo pat ankstyvosios kūdikystės, o suaugusiųjų požiūris ir reakcijos į vaiko seksualumą turi didelės įtakos jo tolimesniam vystymuisi.

Seminaro turinys: Seminaro metu bus trumpai pristatoma vaiko psichoseksualinė raida, suteikiama praktinių žinių bei rekomendacijų apie tai:

Kam skirtas šis seminaras: tėvams/globėjams, auginantiems ikimokyklinio amžiaus vaikus, darželio įstaigų darbuotojams.

Seminaro trukmė: Trukmė – 2 ak. val. (90 min.).

Vieta: Pagal susitarimą Jūsų siūlomose patalpose.

Kontaktai

Jei turite klausimų, arba norite susitarti dėl konsultacijos, prašome kreiptis:

  • Psichologą Vilniuje galite rasti:

    Krivūlės g. 1c - 28, Vilnius (Užupis)

  •   [email protected]
  •   +370 662 21550

  • Klauskite
    e-sprendimas Advelita.lt