Psichologas Vilniuje - Psichologė Kristina Piročkinienė
"Ar gyvenimas yra tikras gyvenimas, jei iš tiesų jis yra tiktai tikro gyvenimo laukimas?"
(Degėsys Liutauras. Prisiminimų prisiminimai. Vilnius: Alma littera. 2010, 74p.)

Dėkoju, kad apsilankėte mano svetainėje.

Esu psichoanalitinės krypties psichoterapeutė - psichologė Kristina Piročkinienė. Teikiu psichoterapinę pagalbą suaugusiems asmenims.

PSICHOTERAPEUTAS - PSICHOLOGAS VILNIUJE

Ieškote, kas galėtų būti geras psichoterapeutas - psichologas Vilniuje? Jums reikalinga psichologinė pagalba? Dažnai žmogus susidūręs su problema bando iš pradžių išspręsti ją pats, tačiau po įvairių bandymų gali būti taip, kad nebežino, kaip dar galėtų padėti sau, jaučiasi prislėgtas ir bejėgis. Tokiais atvejais dažnai ima ieškoti internete ar per pažįstamus, kas yra geras psichoterapeutas ar geras psichologas. Bet dar dvejoja ar reikėtų apskritai kreiptis psichologinės pagalbos. Jeigu jaučiatės, kad Jums reikalingas psichoterapeutas, psichoterapija, psichologas ar psichologo konsultacijos, galite išsigąsti tokių minčių, manydami, kad patys nebesusitvarkote ir esate silpnas arba manysite, kad išprotėjote ir, kad aplinkiniai irgi taip manys. Tokie stereotipai dar labai gajūs mūsų visuomenėje ir neretai žmogus kenčia ir pernelyg ilgai nesikreipia psichologinės pagalbos ar psichoterapijos.

Psichologinė pagalba, psichoterapija

Kiekvienas žmogus, susidūręs su problemomis, gali patirti didelę įtampą ir nebegalėti susitvarkyti savarankiškai – tokiais atvejais ir reikalinga psichologo pagalba ir palaikymas, psichoterapija. Dažniausiai kitiems žmonėms suteikti pagalbą yra suprantama ir žmogiška, nekyla klausimų, jeigu į Jus kreipiasi kas nors pagalbos – priimate tai natūraliai ir atjaučiančiai. Tačiau, jeigu Jūs pats jaučiatės blogai ir turite rūpesčių, padėti sau ir kreiptis psichologinės pagalbos ar psichoterapijos atrodo labai sudėtinga, nereikalinga arba atrodo, kad dar Jūsų rūpesčiai nėra tokie jau ir dideli.

Jūsų psichoterapeutė, psichologė Vilniuje Kristina Piročkinienė

Esu psichologė, psichoanalitinės psichoterapijos kandidatė, dirbu Vilniuje, teikiu privačias konsultacijas, individualią psichoterapiją. Semiuosi patirties lankydamasi profesionalių psichoterapeutų supervizijose, analizuodama mokslinę literatūrą, mokydamasi seminaruose ir konferencijose. Todėl, jeigu ieškote profesionalios psichologinės pagalbos ir Jums reikalingas patikimas bei geras psichologas ar psichoterapeutas Vilniuje, susisiekime!

Psichoterapeutė Kristina Piročkinienė

Esu psichoanalitinės krypties psichoterapeutė – psichologė. Dirbu su suaugusiais. Kasmet tobulinuosi Lietuvoje bei užsienyje vykstančiuose profesiniuose mokymuose ir seminaruose, lankausi supervizijose pas profesionalius ir patyrusius psichoterapeutus. Gilinuosi ir savo praktiniame darbe remiuosi psichoanalitinės (psichodinaminės) krypties asmenybės ir santykių teorijomis, tokiomis kaip objektų ryšių teorija, savasties psichologija, prisirišimo teorija, mentalizacijos teorija, neuropsichoanalizė ir kt. Įtaką mano praktiniam darbui ir mąstysenai daro tokie autoriai kaip O. Kernberg, M. Klein, D. W. Winnicott, H. Kohut, P. Fonagy, J. Bowlby ir kt. Šios krypties psichoterapija pabrėžia ankstyvosios žmogaus patirties įtaką vėlesniajame suaugusiojo asmens gyvenime. Tikiu, kad geriau įsisąmoninus savo praeities patirtis, galima geriau suprasti savo dabartinių problemų priežastis.

Tikiu, kad darbe svarbiausia yra santykis su klientu, o ne tik taikomi metodai. Santykis be išankstinių nusistatymų, pagrįstas tarpusavio pasitikėjimu ir pagarba. Tik tokiu atveju, kai nuoširdžiai ir natūraliai priimama visa, ką sako klientas, šis gali pasijusti saugus ir priimtas. Toks užsimezgęs ryšys padeda žmogui geriau pažinti save ir tokius savo asmenybės aspektus, kurių anksčiau jis nesuvokė ar nepastebėjo.

Skaityti plačiau

NAUDINGA INFORMACIJA

Psichologinės knygos

LITERATŪRA

Šioje skiltyje rasite knygas, kurias rekomenduoju paskaityti. Literatūrą suskirsčiau pagal atskiras temas, pavyzdžiui:
 • Vaikystės patirčių įtaka mūsų dabartiniams santykiams ir savivertei;
 • Neištikimybės priežastys santuokoje;
 • Moterys, priklausomos nuo santykių su vyrais;
 • Apie vaikų auklėjimą;
 • DAUGIAU
  psichologiniai straipsniai

  STRAIPSNIAI

  Šioje skiltyje rasite mano publikuotus įvairiuose žurnaluose straipsnius šiomis temomis:
 • Kaip kalbėtis su antrąja puse sudėtingomis temomis;
 • Kada geriau ginčytis, o kada – patylėti?
 • Ar kūdikis turi jausmus?
 • Ar vaikai – seksualūs?
 • DAUGIAU
  psichologinė pagalba

  NAUDINGOS NUORODOS

  Psichologinės pagalbos tarnybų kontaktai ir kitos psichologinės pagalbos galimybės.
 • Nemokama psichologinė pagalba telefonu;
 • Priklausomybių gydymas;
 • Pagalba, patyrusiems trauminius išgyvenimus, išgyvenantiems krizę;
 • DAUGIAU

  Kontaktai

  Jei turite klausimų, arba norite susitarti dėl konsultacijos, prašome kreiptis:

 • Psichologą Vilniuje galite rasti:

  Krivūlės g. 1c - 28, Vilnius (Užupis)

 •   [email protected]
 •   +370 662 21550

 • Klauskite
  e-sprendimas Advelita.lt